25energy

O společnosti 25energy s.r.o

25energy

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny  s vědomím, že se jedná o velmi komplexní obor. Pokud chceme dodávat kvalitní produkt, potřebujeme znalosti mnoha oborů a precizní přístupu od návrhu po výstavbu. Zvolili jsme proto cestu specializace a věnujeme se výhradně fotovoltaice a tématům s ní spojených. 

Dokončili jsme vývoj titanových baterií a nyní vyrábíme i vlastní bateriové systémy se životností 25.000 cyklů. První elektrárny jsme realizovali v roce 2012 a od roku 2018 se věnujeme fotovoltaice pod hlavičkou firmy 25energy. Navštívili jsme bezpočet veletrhů a některé výrobce technologií fotovoltaiky, sledujeme neustále vývoj nejvýznamnějších producentů na trhu. Znalost, odpovědnost a kvalita jsou hlavním motorem pro formulování firemních principů a snaha poskytnout našim zákazníkům vždy o něco víc, než umí zbytek trhu.

TitronTitron
victron energyvictron energy
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
návrh a provedení

Řemeslné pojetí elektrárny

Ačkoliv na trhu dominuje snaha prodávat elektrárny jako jedno univerzální řešení, jsme přesvědčení, že to není správný přístup. Každý dům vznikl v jiné době, podle různých norem nebo i bez norem, elektroinstalace byla provedena ve velmi různorodé kvalitě, stavba má jinou střechu, jiný rozvaděč, různé hromosvody. Tato variabilita vyžaduje individuální přístup při návrhu řešení a velmi zodpovědné provedení elektrárny.

Elektrárna se přidává jako nový prvek do již zkolaudovaného a fungujícího objektu, kde žijí rodiny. Jsou to právě rodinné domy, které zasluhují detailní pozornost hned několika řemesel, počínaje návrhem, projektem a konče provedením. Při své práci často fungujeme i jako určitá kontrola a provádíme někdy nutnou modernizaci elektro-instalace v domě, aby finální stav odpovídal dnešním bezpečnostním normám.

INSTALACE

Bezpečnost provedení instalace

Většina zákazníků se v problematice elektroinstalace orientuje méně nebo vůbec. Na instalaci fotovoltaiky se ale vztahuje celá řada norem, kterých by se měla realizační firma držet.  Pro majitele je v podstatě nemožné odhalit, do jaké míry se těmito normami realizátor řídí během instalace, a proto je výběr kvalitního a zodpovědného dodavatele naprosto zásadní. 

Našim cílem je instalovat zařízení tak, aby z něho majitel získal maximum, a přitom byly dodrženy platné bezpečnostní normy, včetně instalace hromosvodů. Ze zkušenosti víme, že elektrárna nejde udělat za den, většinou ani za dva, pokud mát být udělána poctivě a bez slevování na dodaném standardu. Našim cílem je odevzdat realizaci, pod kterou se můžeme v klidu podepsat.

kvalita

Výběr kvalitní technologie

Vsadili jsme na renomované výrobce technologií, kteří se na trhu pohybují desítky let a patří mezi špičku oboru dlouhodobě. Rozhodli jsme se vsadit na kvalitu a dobře dostupný servis a dlouhodobé záruky. Vidíme reálné rozdíly mezi tím, jak funguje technologie kvalitnější proti variantám levnějším a rozdíly zde opravdu jsou. Finanční rozdíly přitom nejsou nijak vysoké. Svým výběrem se snažíme také podporovat evropské a americké výrobce, které jako přidanou hodnotu nabízí stále vyšší kvalitu, než většina čínských alternativ.

PROJEKT

Individuální návrhy

Každý projekt je individuální. To se týká jak požadavků zákazníka, tak možnosti provedení stavby. My nepoužíváme jedno jediné technologické řešení, které bychom nasazovali plošně a měnili pouze počet panelů a velikost baterie.

V našem projektu je obsažen návrh panelů, sestava střídačů, výběr baterie včetně selektivní zálohy. Jedná se o skutečně individuální řemeslný návrh. Jednotlivých možností je tolik, že jsme pro Vás sestavili několik tipů a rad jak k výběru technologie přistoupit. Jak vybrat Vaši FV?

Recenze

Co o nás říkají naši klienti

Pro instalaci hybridní fotovoltaické elektrárny na našem rodinném domě jsem vybral společnost 25energy s.r.o., která splnila požadavky zadání konkrétních typů klíčových komponentů sestavy hybridní fotovoltaické elektrárny. Musím ocenit individuální přístup a odbornou zdatnost společnosti 25energy s.r.o., jak při tvorbě cenové nabídky, tak při realizaci a spuštění elektrárny....

Lukáš Jarath
Google Recenze

Společnost na instalaci FVE jsem vybíral na základě používaných technologií. ("žádná Čína") Přesvědčilo mě zapálení kolektivu, návrh řešení podle individuálních požadavků. I přes pár problémů během instalace, které dodavatel obratem vyřešil jsem nakonec s výsledkem spokojený..

Tomas Kopecky
Google Recenze

FV jsem dlouho zvažoval, k mému rozhodnutí a následné realizaci přispělo osobní setkání s odborníky z 25energy, nyní již skoro rok funguji s FV na rodinném domě, nabíjím elektromobil a jsem naprosto spokojen, největším překvapením je, že použití kvalitních panelů a celé technologie přispělo k tomu, že systém vyrobí elektřinu i z běžného denního světla a ne jen ze sluníčka. 25energy mohu jen doporučit..

Pavel Svoboda
Google Recenze

Firma vybírá kvalitní evropské technologie, zavádí na trh AC panely, vlastní baterky. Vyzná se v technologiích a dokáže poradit fotovoltaiku podle zadání..

Lukáš Anderko
Google Recenze

Tým 25energy je prvotřídní a slovo „tým“ používám schválně, každý člen týmu má svou individuální roli. Od prvního kontaktu byl tým schopen vysvětlit různé možnosti a jak souvisejí s naším případem. Pak to půjde formalizovat ve smlouvě a připravit další dokumenty, které nám pomohou lépe porozumět. Když přišel „čas na akci“, povolali profesionály na vnější práce a později na vnitřní práce. Nejen, že nám poslali profesionální, ale velmi milé, přátelské lidi. Když byly věci téměř hotové, spojili se s ČEZ, aby tato část projektu proběhla hladce. A nakonec nám pomohli s množstvím papírů získat dotace. Bravo 25energy.

Michael Wrigley
Google Recenze
NAHORU