Technologie

Kvalitní technologie

Výběru technologií jsme věnovali spoustu času, komunikujeme s výrobci a podílíme se na vývoji nových technologií. Rozhodli jsme se vsadit na kvalitu, dlouhé záruky a dobře dostupný servis. Projektové přípravě i samotné realizaci věnujeme více času, abychom zajistili, že bude výsledek perfektní.

Komerční a investiční elektrárny

Naše společnost projektuje také komerční a investiční elektrárny pro renomované společnosti jako je EG.D. Své zkušenosti z komerčních elektráren jsme využili, přenesli do rezidenční sféry a sestavili i vlastní řešení. Nerealizujeme pouze instalace čínských sestav, které jsou na trhu většinou k dostání. Fotovoltaika nás baví.

Naše cíle

Cílem bylo počátku věnovat maximální pozornost kvalitnímu provedení, které bude v souladu s českými normami, bezpečným provozem a maximální využitelností pro naše zákazníky. Místo univerzálního řešení se věnujeme detailu každé instalace.

Precizní návrh

Celý proces začíná precizním návrhem, pečlivou odbornou instalací, na které pracují čeští pracovníci se zkušeností z oboru, a končí předáním Projektu skutečného provedení, nikoliv univerzálního schématu. Vše odevzdáváme tak, aby měl zákazník v ruce dostatečné podklady pro jakýkoliv případ. Zajištění dotace je samozřejmostí.

2450

Instalovaných kWp

5600

MWh vyrobených ze slunce

2580

tun CO2 ušetřených za rok

Členství

Cech akumulace a fotovoltaiky

CAFT
..

Konzultace zdarma

Pokud budete chtít nezávaznou nabídku, konzultaci, projekt či domluvit servisní zásah, nás tým je Vám k dispozici. Zavolejte nám, nebo vyplňte formulář a my se Vám obratem ozveme.

 • 01 Nezávazná konzultace
 • 02 Návrh a nacenění
 • 03 Realizace
 • 04 Dotace
 • 05 Šetříte

Kontaktujte nás a získejte nabídku na míru

  Partneři

  Naši partneři a technologie

  PARTNEŘI
  ..
  ..
  ..
  ..
  ..
  ..
  NAHORU