technologie

Solární panely

25energy

Solární panely jsme do svých sestav volili s přihlédnutím k původu výrobce (snažíme se podporovat evropské a americké výrobce), k délce záruk a k výkonnostní záruce garantované výrobcem. 

Cílem bylo, vybrat si to nejkvalitnější na trhu. První veletrhy jsme absolvovali v roce 2011, zaměřili jsme se na dlouhodobé testování, zátěžové testy článků, testy stability propojů a dalších dílčích konstrukčních prvků v panelech. Na základě toho jsme si vybrali portfolio značek se kterými pracujeme. Není problém pracovat i s jinými panely podle přání zákazníka.

2450

Instalovaných kWp

5600

MWh vyrobených ze slunce

2580

tun CO2 ušetřených za rok

Recenze

Co o nás říkají naši klienti

Pro instalaci hybridní fotovoltaické elektrárny na našem rodinném domě jsem vybral společnost 25energy s.r.o., která splnila požadavky zadání konkrétních typů klíčových komponentů sestavy hybridní fotovoltaické elektrárny. Musím ocenit individuální přístup a odbornou zdatnost společnosti 25energy s.r.o., jak při tvorbě cenové nabídky, tak při realizaci a spuštění elektrárny....

Lukáš Jarath
Google Recenze

Společnost na instalaci FVE jsem vybíral na základě používaných technologií. ("žádná Čína") Přesvědčilo mě zapálení kolektivu, návrh řešení podle individuálních požadavků. I přes pár problémů během instalace, které dodavatel obratem vyřešil jsem nakonec s výsledkem spokojený..

Tomas Kopecky
Google Recenze

FV jsem dlouho zvažoval, k mému rozhodnutí a následné realizaci přispělo osobní setkání s odborníky z 25energy, nyní již skoro rok funguji s FV na rodinném domě, nabíjím elektromobil a jsem naprosto spokojen, největším překvapením je, že použití kvalitních panelů a celé technologie přispělo k tomu, že systém vyrobí elektřinu i z běžného denního světla a ne jen ze sluníčka. 25energy mohu jen doporučit..

Pavel Svoboda
Google Recenze

Firma vybírá kvalitní evropské technologie, zavádí na trh AC panely, vlastní baterky. Vyzná se v technologiích a dokáže poradit fotovoltaiku podle zadání..

Lukáš Anderko
Google Recenze

Tým 25energy je prvotřídní a slovo „tým“ používám schválně, každý člen týmu má svou individuální roli. Od prvního kontaktu byl tým schopen vysvětlit různé možnosti a jak souvisejí s naším případem. Pak to půjde formalizovat ve smlouvě a připravit další dokumenty, které nám pomohou lépe porozumět. Když přišel „čas na akci“, povolali profesionály na vnější práce a později na vnitřní práce. Nejen, že nám poslali profesionální, ale velmi milé, přátelské lidi. Když byly věci téměř hotové, spojili se s ČEZ, aby tato část projektu proběhla hladce. A nakonec nám pomohli s množstvím papírů získat dotace. Bravo 25energy.

Michael Wrigley
Google Recenze

Jsem velmi spokojen jak přístupem firmy ke klientovi, tak i s provedením prací. Mohu doporučit..

Petr Komínek
Google Recenze
victron energyvictron energy
victron energyvictron energy
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
NAHORU