Každý dům je individuální. To se týka jak požadavků zákazníka, tak možností provedení elektrárny.

Instalace posuzujeme individuálně, abychom ochránili majetek i zdraví našich zákazníků.

Ať už mluvíme o hromosvodech nebo proudových chráničích, každý dům bzl postaven v jiné době, jinou firmou či elektrikářem a tomu často odpovídá stav instalace.

V rámci své práce navrhujeme klientům instalaci tak, aby odpovídala bezpečnostním normám a co nejvíce se eleminovala bezpečnostní rizika při provozu.

 

Načím cílem není dosáhnout co nejnižší ceny, ale co nejkvalitnejšího a bezpečného provedení.
Elektrikářska profese je řemeslo a my se věnujeme elektrárnám od jejich návrhu po provedení a bezpečné uvedení do provozu.

Prémiové technologie

Naše elektrárny na Alibabě ve většine připadů nanejadete. Elektrárny stavíme z prémiových technologií evropských, izraelských a amerických výrobců. Počínaje panely, přes střídače, či konstrukce (v bateriích se čínským produktům nevyhneme, ale pracujeme na tom...), vybírame komponenety s důrazem na funkčnost, délku záruk a také uplatnitelnost záruk. Technologie a jejich volba, tím i možnosti funkce je zcela zásadní. Více o této části naleznete v záložce Technologie.

Individuální návrhy

Specializujeme se na výstavbu slunečních elektráren a bateriových systémů jak pro rodinné domy, tak v komerční oblasti.

Dodávka na klíč

Elektrárny dodáváme na klíč, včetně administrativy spojené s připojením a zajištěním dotace u elektráren pro rodinné domy.