O nás

Návrhy elektráren jsou řemeslo, navrhujeme individuální systémy a neulehčujeme si práci univerzálním řešením.

Obnovitelným zdrojům a výstavbě solárních elektáren pro lokální spotřebu elektřiny se věnujeme z přesvědčení. Věříme, že je to právě decentralizovaná výroba v místě spotřeby, která představuje budoucnost čisté energetiky.  Každý instalovaný kwp ušetří ročně 1 tunu spáleného uhlí.

Investice do fotovoltaiky má představovat investici na téměř celý život, a tak k ní také přistupujeme. Projekty promýšlíme ve vztahu k profilu spotřeb, s důrazem na pokud možno bezúdržbový provoz. Naším cílem není vnutit fotovotlaiku každému, ale připravit reálný obrázek přínosů, aby si každý zákazník sám vyhodnotil zda pro něj je tato investice zajímavá.

Specializace

Specializujeme se na výstavbu slunečních elektráren a bateriových systémů jak pro rodinné domy, tak v komerční oblasti.

Dodávka na klíč

Elektrárny dodáváme na klíč, včetně administrativy spojené s připojením a zajištěním dotace u elektráren pro rodinné domy.

Prémiové technologie

Elektrárny stavíme z prémiových technologií evropských a amerických výrobců. Naše elektrárny na alibaba rozhodně nenajdete.

Kvalita

Díky nejkvalitnějším technologiím a práci českých pracovníků mají naše elektrárny extrémní životnost i výkonnost. Produktová záruka hlavních komponentů se pohybuje na min 25 letech.